języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Męskie głosy za całą orkiestrę. AudioFeels na finał Festiwalu im. Gorczyckiego

AudioFeels to grupa, wykonująca muzykę w stylu Vocal Play. Jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, poprzez maksymalne wykorzystanie możliwości ludzkiego głosu. Zespół został stworzony w 2007 roku przez wychowanków Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Staranna edukacja pozwoliła na podjęcie ambitnego zadania - stworzenia wyjątkowego, nowoczesnego brzmienia daleko wykraczającego poza chóralną tradycję.

AudioFeels mogą się pochwalić tym, czym każdy naprawdę dobry zespół: ich albumy spotykają się z ciepłym przyjęciem i nagrodami, koncerty cieszą się powodzeniem, a talent zespołu doceniają jurorzy polskich i zagranicznych konkursów (np. w 2012 roku podczas konkursu Harmony Sweepstakes A Cappella Festival w Nowym Jorku  grupa zdobyła pierwszą nagrodę i nagrodę publiczności).

Finałowy koncert 8. Międzynarodowego Festiwalu im. G. G. Gorczyckiego z udziałem AudioFeels odbędzie się 30 kwietnia o godzinie 19.00 w Chorzowskim Centrum Kultury.

Bilety w cenie 40 zł.

IN
2013-04-29

Tagi: 8. Międzynarodowy Festiwal im. G. G. Gorczyckiego audiofeels Chorzowskie Centrum Kultury chorzów koncerty koncert audiofeels koncert finałowy Gorczycki koncerty Chorzów VIII Międzynarodowy Festiwal im. G. G. Gorczyckiego

PDF Print