języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Gliwicki Przegląd Artystyczny – nabór zgłoszeń do konkursu oraz warsztaty dla dorosłych

W ramach Gliwickiego Przeglądu Artystycznego 28 września 2016 r. odbędą się kolejne warsztaty dla dorosłych z cyklu Mix Artystyczny. Na zajęciach uczestnicy będą bawić się z pianką Foamiran. To delikatna i plastyczna pianka, którą można modelować na ciepło. Organizatorzy zapewniają wszelkie niezbędne materiały. Koszt to 5 złotych od osoby. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 19:00 w Galerii Melina przy ul. Częstochowskiej 16.

Gliwicki Przegląd Artystyczny to dla wielu artystów niepowtarzalna możliwość zaprezentowania swojej twórczości. Wśród prezentowanych dotychczas autorów znaleźli się m.in.: Mirek Słomski, Maja Wizor, Jena Polak, Anna Golder, Agnieszka Piotrowska, Jagoda Olszewska.

W tym roku Gliwicki Przegląd Artystyczny szuka zwycięzców po raz czwarty. W konkursie może wziąć każdy, kto tworzy, profesjonalista i amator. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 16 października 2016 do godz. 23:59

Prace można przekazywać osobiście (po kontakcie telefonicznym: 792 752 334, 692 211 569) lub drogą elektroniczną (w tym także zdjęcia lub skany prac) stowarzyszeniemelina@gmail.com

Jak co roku gliwickie jury wybierze prace dwóch osób, które będą później zaprezentowane na ciekawie zaaranżowanej wystawie. Nie ma ograniczeń tematu ani techniki. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich, których prace mieszczą lub chociaż ocierają się o poniższe kategorie: rysunek, malarstwo, grafika warsztatowa, rzeźba, instalacja, ilustracja, plakat, animacja , fotografia, grafika użytkowa, grafika komputerowa, projektowanie graficzne, wzornictwo, projektowanie identyfikacji, projektowanie publikacji, strona www, aplikacja mobilna, grafika reklamowa, animacja, informacja wizualna, itp.

Nagroda główna, indywidualna wystawa wraz z promocją, czeka na dwóch zwycięzców wybranych przez jury składające się z gliwickich galerników oraz osób aktywnie działających w gliwickim obszarze kultury.

Tagi: G.PART Gliwice Gliwicki Przegląd Artystyczny konkurs warsztaty

PDF Print