języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Zrób Hałas! Wygraj Dużą Scenę Teatru Śląskiego na swój koncert

Po pilotażowym projekcie TU I TERAZ!, w którym Teatr Śląski oddał scenę zespołom teatralnym z różnych części Polski, przyszła pora na część muzyczną. W tym konkursie gatunek muzyczny, forma i stylistyka nie mają znaczenia, to może być jazz, reggae czy kameralny chór.

Chętni do udziału w konkursie powinni przesłać do Organizatora trzy utwory do posłuchania. Na podstawie przesłanych materiałów wybrany zostanie zespół, solista lub muzycy, którzy zaprezentują się przed specjalnym jury i publicznością na Scenie w Galerii w maju 2017. Najlepsi wybrani podczas muzycznego maratonu będą mogli w nagrodę zagrać koncert na Dużej Scenie Teatru Śląskiego.

I etap – zgłoszenia - 3 utwory audio lub video przesłane drogą elektroniczną na adres j.korus@teatrslaski.art.pl do 31 marca 2017

II etap – w maju wybrani artyści zaprezentują się na żywo na Scenie w Galerii przed publicznością i jury pod przewodnictwem Miuosha (po trzy utwory)

Finał – wygrany zespół lub muzyk w nagrodę ma możliwość zagrania koncertu na Dużej Scenie Teatru Śląskiego jesienią 2017.

Tagi: Katowice konkurs muzyka Teatr Śląski Zrób hałas!

PDF Print