języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Pierwszy Festiwal Świadomych Rodziców i SILESIA BAZAAR Kids vol.4

23 kwietnia 2017 r. odbędzie się Festiwal Świadomych Rodziców, wydarzenie, które powstało z inicjatywy oMatko! Magazyn świadomych rodziców oraz Fundacji Colors of Silesia, organizatora cyklu targów SILESIA BAZAAR.

To pierwsza w Polsce impreza dedykowana przyszłym i obecnym rodzicom, którym bliska jest idea świadomego rodzicielstwa. W ramach Festiwalu Świadomych Rodziców odbędą się liczne prelekcje oraz warsztaty, a także targi mody i dizajnu dla dzieci i rodziców - SILESIA BAZAAR Kids vol.4

Festiwal odbędzie się w budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego, położonego w centrum Katowic. Przestrzeń zaplanowana pod targi pomieści ponad 100 stoisk w różnej wielkości. W Strefie Warsztatów odbędą się zajęcia kreatywne, warsztaty kulinarne, a także pobudzające twórcze myślenie najmłodszych gości Festiwalu.

Rodzice będą mogli wziąć udział w licznych spotkaniach i prelekcjach ekspertów m.in. z zakresu ciąży i porodu, chustonoszenia czy bezpieczeństwa dzieci, a także warsztatów motywacyjnych. Mamy będą miały także okazje zadać pytania bohaterkom cyklu "Mamy pomysł na biznes" z magazynu oMatko!

Celem wydarzenia jest silne propagowanie idei świadomego rodzicielstwa poprzez dostarczenie ciekawej rozrywki i wiedzy dla całej rodziny. Na ideę świadomego rodzicielstwa składają się nie tylko mądre i przemyślane decyzje zakupowe oraz dbanie o rozwój dzieci poprzez inteligentną zabawę, ale także promowanie zdrowego stylu życia.

Firmy, które chcą dołączyć do grona Wystawców targów niezależnej mody i dizajnu dla dzieci i rodziców, znajdą ofertę wraz z cennikiem na stronie silesiabazaa.pl/kids

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print