języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Weź udział w świątecznych targach niezależnej mody i dizajnu

Targi Silesia Bazaar już od 3 lat obecne są na liście czołowych imprez poświęconych niezależnej polskiej modzie i dizajnowi. Wydarzenie powstało z potrzeby oddania głosu na zdolnych, niezależnych projektantów i chęci umożliwienia im zaprezentowania się mieszkańcom Śląska i Zagłębia. Od 2014 impreza konsekwentnie rozwija się. W ciągu całego roku miejsce ma aż 6 imprez pod szyldem Silesia Bazaar. W sumie odbyło się już 17 wydarzeń targowych.

Najbliższa okazja, by wziąć udział w śląskich targach niezależnej mody i dizajnu, to Silesia Bazaar vol.7. Świąteczne targi odbędą się weekend 16-17 grudnia 2017 r. , w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Do wystawienia się zaproszeni są twórcy i producenci mody, akcesoriów modowych, mebli, dekoracji i innych przedmiotów użytkowych, a także kosmetyków, produktów dziecięcych oraz wydawnictwa książkowe i producenci wyrobów papierowych. Organizatorzy przygotowali miejsca dla prawie 150 firm.

Produkty oferowane przez wystawców targów Silesia Bazaar cechuje niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość. Sprawia to, że wydarzenie jest idealną okazją do znalezienia i zakupienia prezentów na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Firmy zainteresowane wystawieniem się 16-17 grudnia w katowickim MCK szczegóły dotyczące oferty znajdą na stronie internetowej projektu: www.silesiabazaar.pl/oferta

Tagi: dizajn Katowice MCK Silesia Bazaar targi

PDF Print