języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc Żałobny WAI

Noc z Andersenem pomiędzy bibliotecznymi regałami

Już po raz siedemnasty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Noc z Andersenem - międzynarodowe przedsięwzięcie, w którym biorą udział biblioteki z Polski, Czech i Słowacji, organizując w tym samym czasie całonocne imprezy dla dzieci.

Tegoroczna edycja odbędzie pod hasłem „Królewska Noc z Andersenem” i będzie miała miejsce 29 marca w Bibliotece Głównej oraz strzemieszyckiej Filii nr 8. Wydarzenie przeznaczone jest dla nieco starszych dzieci, w wieku 7 - 12 lat. Biletem wstępu na wydarzenie jest własnoręcznie narysowana kartka urodzinowa dla Pana Andersena. Obowiązują królewskie przebrania.

W programie:

- królewskie warsztaty,

- spektakl teatralny,

- urodzinowy tort Pana Andersena,

- nocowanie pomiędzy bibliotecznymi regałami;

- moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 18:15. Zapisy od 14 marca w Bibliotece Głównej pod numerem telefonu 32 639 03 01, a w Filii nr 8: 32 262 20 64. Przy zapisaniu dziecka należy podać: imię i nazwisko, wiek, numer kontaktowy oraz numer aktywnej karty bibliotecznej dziecka. Po zapisaniu dziecka należy dostarczyć zgodę na udział do wybranej placówki do dnia 20 marca. Zgody na wydarzenie dostępne na stronie: www.biblioteka-dg.pl w zakładce „Aktualności”.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print