języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Bytomski Becekobus ruszył w teren organizować wakacje dzieciom

Stacjonarna część letnich warsztatów dla dzieci i młodzieży w Bytomskim Centrum Kultury już za nami. Od 12 sierpnia BECEKOBUS rusza w teren.

Po raz dziewiąty kreatywni prowadzący wsiądą do kolorowego BCEKOBUSA i odwiedzą różne dzielnice Bytomia. W tym roku letni cykl warsztatowy będzie obejmował zajęcia plastyczne, majsterkowania, artystyczne, muzyczne, kreatywne i rycerskie. Dzieci chętne do udziału w warsztatach w terenie informujemy, że BECEKOBUS wyjeżdżać będzie spod Bytomskiego Centrum Kultury o 9.50 oraz 13.50 i wracać około 13.10 oraz 17.10.

Jak co roku, BECEKOBUSOWE zajęcia są świetną okazją do dobrej zabawy i miłego spędzenia czasu. Jednocześnie dają możliwość sprawdzenia i rozwinięcia swoich zdolności, możliwości kreacyjnych, rozbudzenia wyobraźni, a także poszerzenia grona znajomych dzięki możliwości poznania rówieśników mieszkających w innych częściach Bytomia.

Zajęcia są dedykowane dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Program zajęć <tutaj>.

Dzięki wsparciu finansowemu Sponsorów BCK może zapewnić darmową super zabawę podczas każdego dnia spotkań. Sponsorem głównym wydarzenia jest Węglokoks Kraj – właściciel marki Skarbek.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print