języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

SILESIA BAZAAR vol.5: świąteczny weekend z modą i dizajnem za nami

10-11 grudnia 2016 r., odbyły się targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR. Wydarzenie było idealną okazją na wyjątkowe zakupy i ciekawe spędzenie wolnego czasu. Była to już 10. edycja targów pod wspólną nazwą SILESIA BAZAAR.

SILESIA BAZAAR to impreza skupiająca w jednym miejscu niezależnych, polskich projektantów ubrań (również dla dzieci), akcesoriów, biżuterii oraz przedmiotów użytkowych - mebli, dekoracji do domu itp. Produkty oferowane przez marki wystawiające się podczas targów idealnie nadają się jako upominki pod choinkę - są niebanalne i niepowtarzalne, jednocześnie wyróżniają się wysoką jakością materiałów i wykonania.

Grudniowe targi odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zaprezentowało się prawie 150 różnych firm.

Oprócz targów dla kupujących przewidziano dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty kreatywne dla najmłodszych, warsztaty z tworzenia wianków dekoracyjnych, spotkanie ze współzałożycielką marki Whisbear - Szumiący Miś, Zuzanną Sielicką-Kalczyńską czy spotkanie z autorem strony “Rubens był z Bytomia.” Mateuszem Ledwigiem

Atrakcją była także Śląska Choinka, na której przez dwa dni targów każdy mógł wpisać swoje życzenie na tegoroczne święta. Imprezie towarzyszyła także wystawa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach pt. “Dizajn jest dla Ciebie”.

Targi odwiedziło prawie 4 tysiące osób. Było to ostatnie wydarzenie z cyklu SILESIA BAZAAR w tym roku.

PDF Print