languages: PL EN
font size: A A A
layout: Day Night WAI

Zimowo-wiosenny cykl Teatralnych Niedziel w Mysłowicach za nami

Aż trudno uwierzyć że ta placówka miała być zamknięta. Dziś tętni życiem, a propozycje kulturalne cieszą się niesamowitą aprobatą. W minioną niedzielę dziękowaliśmy aktorom Teatru Bez Sceny, jednakże te podziękowania były swoistym "do zobaczenia", cykl Teatralnych Niedziel wraca już po wakacjach.

Od września ponownie każda ostatnia niedziela miesiąca będzie zarezerwowana na teatr w Brzezince. Sezon jesienno-zimowy spędzimy z aktorami Teatru Żelaznego, którzy zaprezentują nam się w spektaklach komediowych.

Warto dodać, że samo miejsce, w którym zainicjowany został cykl teatralnych niedziel, przechodzić będzie kolejne zmiany. W ostatnim czasie ruszyła kulturalna kafejka Kino Cafe, która dbać będzie o atrakcje kulinarne odwiedzających placówkę. Natomiast w okresie wakacyjnym będzie trochę prac ciężkich, gdyż rusza realizacja projektu "Kultowy Kinoteatr Znicz". Na te inwestycję MOK pozyskał pieniądze z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki tym działaniom na jesień ugościmy odwiedzających w odnowionej sali widowiskowej oraz pokażemy nowe atrakcje, jak mini muzeum kina. O postępach prac będziecie czytać na naszej stronie internetowej oraz profilach na portalach społecznościowych, do których śledzenia serdecznie zachęcamy.

Sprzedaż biletów: Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7, KupBilecik.pl.

PDF Print