languages: PL EN
font size: A A A
layout: Day Night WAI
picture

Place

EN - Plac Gwardii Ludowej 107 41-303 Dąbrowa Górnicza

Phone number

(032) 261 91 44

Road to

Dąbrowskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych `Otwarte serca`

Dąbrowskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „OTWARTE SERCA” utworzone zostało w 2003 roku aby udzielać pomocy niepełnosprawnym, ich rodzinom i przyjaciołom oraz placówkom pracującym na ich rzecz. Jego misją jest dawanie wsparcia osobom niepełnosprawnym oraz stworzenie warunków do osiągnięcia przez nie zadowolenia z życia.

W ramach tej inicjatywy powstały warsztaty terapii zajęciowej, które oferują uczestnikom zajęcia w pracowniach o różnym profilu: pracownia aktywizacji zawodowej, ceramiki, gospodarstwa domowego, informatyki, konserwatorska, malarstwa, grafiki i witrażu, ogrodniczo – techniczna, szycia, haftu i makramy oraz tkacka. Oprócz tego, w ofercie są również zajęcia wspomagające: choreoterapia, muzykoterapia, relaksacja, rewalidacja,  rehabilitacja ruchowa,  edukacja seksualna, basen, hipoterapia, gimnastyka; w placówce rozwija też swą działalność grupa teatralna „Otwarte serca”. Uczestnicy zawsze mogą liczyć na wsparcie psychologa,  pedagoga i rehabilitanta.

Tags: Dąbrowa Górnicza grupa teatralna Otwarte Serca osoby niepełnosprawne stowarzyszenie warsztaty artystyczne warsztaty terapii zajęciowej

PDF Print

Connected events