languages: PL EN
font size: A A A
layout: Day Night WAI

Spodek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach

EN - Aleja Korfantego 35 40-005 Katowice

Road to

Silesia Bazaar - targi niezależnej mody i dizajnu

W dniach 20 - 21 czerwca 2015r. Spodek po raz kolejny stanie się małą stolicą mody za sprawą Silesia Bazaar - największego wydarzenia w branży mody i dizajnu na Śląsku. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w grudniu 2014 roku i została przyjęta bardzo entuzjastycznie.

19 czerwca na ulicy Mariackiej odbędzie się pokaz mody.

Wydarzenie to jest prawdziwą gratką dla wszystkich zmęczonych ubieraniem się w popularnych “sieciówkach”. Daje ono okazję do tego, aby zapoznać się z niestandardową ofertą zdolnych i niezależnych dizajnerów. Silesia Bazaar to jednak nie tylko bogactwo różnego rodzaju ubrań. To także artykuły do wystroju wnętrz, zabawki i inne unikatowe przedmioty, zaprojektowane i wykonane głównie w Polsce.

W ramach wydarzenia odbywać się będą także imprezy towarzyszące w postaci pokazów mody na katowickim Rynku i Spodku, warsztaty rolkowe, zlot food tracków i spotkania dizajnerów.

Nasza impreza rozwija się. Władze miasta dostrzegając jego spory potencjał wykazują zainteresowanie wydarzeniem. Pierwsza edycja naszych targów w kultowym miejscu, jakim jest Spodek, pokazała, że na Górnym Śląsku jest wystarczająco dużo wystawców, żeby zapełnić taki obiekt. Wynik przerósł nasze oczekiwania. Na targach prezentowało się dokładnie 150 firm. Przy okazji drugiej edycji udowodnimy, że Górny Śląsk jest zainteresowany nie tylko zakupami, ale także uczestniczeniem w wydarzeniach związanych z modą typu pokazy mody, wykłady, warsztaty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. - mówi Piotr Kalisz, jeden z organizatorów przedsięwzięcia.

Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.

 

 

Tags: dizajn Katowice moda Spodek targi

PDF Print