languages: PL EN
font size: A A A
layout: Day Night WAI

Klub muzyczny Katofonia w Katowicach

EN - Plac Mariacka 18 a 40-014 Katowice

Road to

Lonker See, Jocelyn Packard, Makemake – koncert w Katofonii

Katofonia jazz&blues Club w Katowicach zaprasza 25 kwietnia 2017 r., w godzinach 19.00 – 22.00 na koncert Lonker See, Jocelyn Packard, Makemake.

Bilety: 15 zł.

Lonker See - to projekt, który zaczął swoją działalność jako ambientowy duet Bartosza Boro Borowskiego i Joanny Kucharskiej, znanych z 1926 czy Kiev Office. Po nagraniu epki zespół zdecydował się poszerzyć skład o uznanych trójmiejskich muzyków jazzowych – Tomka Gadeckiego i Michała Gosa oraz zmienić formułę muzyczną, zgłębiając szersze spektrum gatunków. W muzyce Lonker See usłyszeć można m.in. jazz, space rock i psychodelię. Muzyka Lonker See jest pełna przestrzeni, bazuje na długich formach i jest w niej dużo miejsca na improwizację. Ich debiutancka płyta “Split Image” ukazała się w kwietniu nakładem wytwórni Music Is The Weapon. W tej chwili zespół promuje split z zespołem Arrm nakładem Instant Classic.Jocelyn Packard – śląsko-krakowski kwartet powstały w 2014, poruszający się w rejonach wszelkiego post i noise. W najbliższej przyszłości światło dzienne ujrzy ich debiutanckie EP.

Makemake - jest projektem muzycznym współtworzonym przez duo Rafał Blacha (gitara preparowana) i Łukasz Marciniak (gitara, elektronika). Muzyka zespołu oparta jest w dużej mierze na elektro-akustycznej improwizacji oscylującej między takimi gatunkami jak ambient, noise czy free jazz, a koncerty opierają się głównie na otwartych formach muzycznych. W 2016 wydali debiutancka płytę (nośnik – kaseta) w wydawnictwie Złe Litery, zaś druga płyta ukaże się w kwietniu/maju 2017 za pośrednictwem wydawnictwa Zoharum.

Tags: klub Katofonia koncert w katofonii koncerty Katowice

PDF Print