languages: PL EN
font size: A A A
layout: Day Night WAI

Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu `Stadion Śląski` w Chorzowie

EN - Plac Katowicka 10 41-500 Chorzów

Road to

Ferie na Stadionie Śląskim

Stadion Śląski jak co roku w okresie zimowej przerwy zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu w ramach akcji „Ferie na Śląskim”. Uczniowie będą mogli bezpłatnie wziąć udział m.in. w zajęciach krav magi, speedballa, zumby i wielu innych.

„Ferie na Śląskim” rozpoczną się 11 lutego i potrwają do 22 lutego. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 13.00. Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży w wieku 6 - 16 lat. By uczestniczyć w nich grupowo jak i indywidualnie, należy zgłosić udział na adres rezerwacje@stadionslaski.pl.

Na uczestników czeka wiele atrakcji. Uczniowie będą mogli wziąć udział w zajęciach z krav magi, pograć w piłkę nożną, spróbować swoich sił w speedballu oraz potańczyć zumbę. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowane zostaną gry zręcznościowe, zabawy, zajęcia plastyczne oraz rekreacyjno-sportowe. Każdego dnia po zakończeniu zajęć uczestnicy będą mogli zwiedzić wnętrze Stadionu Śląskiego. Nieodpłatne zwiedzanie dostępne będzie tylko dla uczestników ferii.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad pół tysiąca uczniów m.in. z Katowic, Chorzowa, Zabrza, Rudy Śląskiej i Gliwic.

Organizatorem akcji jest spółka Stadion Śląski. Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Tags: No tags

PDF Print