languages: PL EN
font size: A A A
layout: Day Night WAI

Katowicki Park Leśny

EN - Plac Francuska 200 40-507 Katowice

Road to

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019: Katowice

W niedzielę, 30 czerwca, na ultranowoczesnej scenie w Katowickim Parku Leśnym, w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019, wystąpi plejada muzycznych gwiazd z Polski i zagranicy, m.in. Cleo, Margaret, Komodo, Sound’n’Grace, Filatov&Karas, Red Lips, Andrzej Piaseczny, Mesajah, Gromee, Afromental, Michał Szpak, zespół Shanguy, Marcin Sójka, Roksana Węgiel, Sarsa, zespół Ira, Brave, FormacjęaNieżywych Schabuff, Kasia Popowska, Urszula, Blue Cafe, Weekend, Boys i wielu innych.

Transmisja z katowickiego przystanku Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019 na antenie TVP2 rozpocznie się o godzinie 20:05. Wstęp na imprezę będzie możliwy od godziny 18:30. Stream online będzie dostępny na platformie vod.tvp.pl.

Koncerty poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski oraz Mateusz Szymkowiak.

Zabrzmią najgorętsze wakacyjne rytmy, zapanuje atmosfera nieskrępowanej zabawy z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie telewizyjnej Dwójki bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi swoich letnich miłości i wakacyjnych przygód. To jednak nie wszystko! Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko: stworzyć na nowo tekst znanego przeboju, pozdrowić bliskich, zadedykować piosenkę ukochanej osobie lub zaprezentować filmik z wakacji. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Wszystkie powtórki wakacyjnych koncertów Lato, muzyka, zabawa będą transmitowane o godzinie 22:00 w każdy piątek wakacji.

Tags: No tags

PDF Print