languages: PL EN
font size: A A A
layout: Day Night WAI

Urząd Miasta Wojkowice

EN - Plac Jana III Sobieskiego 290a 42-580 Wojkowice

Road to

Wojkowicki Piknik Militarny

W dniach 24 – 25 sierpnia Urząd Miasta Wojkowice wspólnie ze Stowarzyszeniem Pasjonatów Wojskowości "Kompania Bytom" oraz Bunkrem Wojkowice zapraszają na Wojkowicki Piknik Militarny.

24 sierpnia na terenie przy Recyklingu (wjazd od ulicy Długosza 27) od godziny 12:00 do 22:00 będziecie mieli okazję uczestniczyć w przejażdżkach i pokazach wozów bojowych, wystawach broni i sprzętu wojskowego lub skorzystać ze strzelnicy. Dla młodszych uczestników imprezy przygotowane zostaną gry i zabawy, a także dmuchańce. Będzie okazja spróbowania (albo przypomnienia sobie smaku) wojskowej grochówki ugotowanej na miejscu w kuchni polowej. Wieczór zakończymy zabawą taneczną z muzyką na żywo. 

25 sierpnia od 10:00 do 16:00 zapraszamy na teren Bunkra Wojkowice (ul. Morcinka 36), gdzie poznacie świat gier ASG (Air Soft Guns). Będzie okazja do postrzelania z różnych rodzajów broni i wzięcia udziału w rozgrywce drużynowej. Oczywiście nie zabraknie kuchni polowej i kiełbasek z ogniska.

Zapisy na zabawy w Bunkrze: https://www.facebook.com/events/2372901609468498 Zapisz się już dziś i zgarnij kupon na darmowe atrakcje.

Tags: Wojkowice

PDF Print