languages: PL EN
font size: A A A
layout: Day Night WAI

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

EN - Plac de Gaulle’a 17 41-800 Zabrze

Road to

FLAMENCO LIVE - „ROMEO I JULIA”

„Magiczny świat hiszpańskiego flamenco ... Muzyka obcasów i kastanietów, czarujące ruchy rąk, machnięcia wachlarza...” Artyści „Flamenco Live” zabiorą Cię na wybrzeże gorącej Andaluzji!

Flamenco Live to wyjątkowy projekt artystyczny, który skupia artystów międzynarodowego poziomu, wykonujących żywe, oryginalne i pełne uczucia hiszpańskie flamenco. Zespół łączy najlepszych tancerzy i muzyków, którzy poświęcają swoje życie „puro flamenco” – prawdziwemu autentycznemu flamenco w całej jego różnorodności! Wszyscy członkowie zespołu są wielokrotnymi laureatami międzynarodowych konkursów, takich jak „Viva España”.

Główny tancerz zespołu - El Tebi, występował na scenach hiszpańskich teatrów i „tablao”, w tym słynnego „Casa Patas” w Madrycie! Dla najbardziej wyrafinowanych widzów artyści Teatru Tańca Narodowego Hiszpanii „Flamenco Live” przygotowali nowy unikalny program „Legenda o Romeo i Julii” w stylu flamenco. Jest to zupełnie nowa, nieoczekiwana interpretacja słynnej historii Szekspira, gdzie legendarna historia miłosna jest opowiadana w języku namiętnego hiszpańskiego tańca

Wtorek, 19 listopada 2019, godz. 19:00, Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

Tags: No tags

PDF Print