languages: PL EN
font size: A A A
layout: Day Night WAI

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

EN - Plac de Gaulle’a 17 41-800 Zabrze

Road to

XIII ŚLĄSKA GALA BIESIADNA Z OKAZJI DNIA MATKI ORAZ 10. URODZINY RADIA FEST

Wierni Fani z pewnością z utęsknieniem czekają na kolejną XIII Śląską Galę Biesiadną z Okazji Dnia Matki, na której będziemy obchodzić również 10. Urodziny Radia FEST. Koncert odbędzie się 10. maja 2020 r. o godzinie 15:00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Gospodarzem Gali będzie jak zawsze od 13 lat niezawodna Joanna Bartel. Tym razem towarzyszyć jej będzie prezenter Radia FEST – Marcin Janota. Jako Gość specjalny XIII Śląskiej Gali Biesiadnej wystąpi Edward Simoni, który  jest multiinstrumentalistą i kompozytorem pochodzącym z Bytomia, wirtuozem fletni Pana, cieszącym się ogromną popularnością w całej Europie, uznawanym za jednego z najlepszych panflecistów świata. Jego płyty osiągnęły status „Złotej Płyty” i „Platynowej Płyty”, a sam Artysta miał okazję współpracować z najwybitniejszymi muzykami na świecie.

Podczas XIII Śląskiej Gali Biesiadnej premierę swojej debiutanckiej płyty świętować będzie lubiana przez Śląską Publiczność Frela Blue, czyli tak naprawdę Alexandra Stegh – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, poetka, malarka, fotograf… Wszechstronna Artystka ujęła publiczność świetnie wykonanymi piosenkami, których teksty są pełne humoru, dystansu do siebie, stanowiącymi barwny komentarz do współczesnej rzeczywistości. Wszystkie kompozycje i teksty na tej płycie są wyłącznie Jej autorstwa. Będziecie Państwo mogli kupić jej płytę na tym koncercie.

Oczywiście nie zabraknie też prawdziwej plejady wyczekiwanych przez Widzów najlepszych Artystów śląskiej sceny, których znacie, kochacie i uwielbiacie. Wystąpią: Bernadeta Kowalska, Gabi Gold, Kasia Piowczyk, Weronika, Damian Holecki, Grzegorz Poloczek, Piotr Herdzina, Tim Fabian oraz  Zespoły takie jak Arkadia Band, Duet Karo, Grupa Time i „młodzieżowa formacja” Blue Party, która swą energią i humorem potrafi porwać i rozbawić publiczność na każdym koncercie

Karnet wstępu na koncert można nabyć w kasach Domu Muzyki i Tańca lub drogą elektroniczną. W skład karnetu wchodzi 3-płytowy album CD o wartości 75 zł oraz bilet wstępu na koncert w cenie odpowiadającej wybranemu przez Państwa miejscu. Oba elementy karnetu są nierozłączne, a album CD będzie do odbioru bezpośrednio przed koncertem w dniu 10.05.2020 r. Będziecie Państwo mogli również stać się właścicielami 2-płytowego albumu wydanego z okazji 10. Urodzin Radia FEST. Znajdziecie na nim zarówno utwory wykonane na Śląskiej Gali Biesiadnej w 2019, jak też te utwory, które usłyszycie na Gali 10. maja 2020 r. Przewidzieliśmy również niespodzianki w postaci premier muzycznych. Będą to stworzone specjalnie na ten koncert duety Artystów znanych ze śląskiej sceny.

Pamiętajcie – liczba miejsc jest ograniczona!Zapraszamy serdecznie do kas Domu Muzyki i Tańca!

Niedziela, 10 maja 2020, godz. 15:00, Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Tags: No tags

PDF Print