języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc Żałobny WAI

Miejsce

Ulica Jana Dekarta 6 41-200 Sosnowiec

Adres e-mail

biuro@piaskownicakulturalna.pl

Nr telefonu

+ 48 519 15 32 91

Strona internetowa

http://www.piaskownicakulturalna.pl

Dojazd

Ostatni wpis na bloguwięcej

Piaskownica Kulturalna w Sosnowcu

Piaskownica Kulturalna przeznaczona jest dla dzieci  i rodziców. Kul­tu­ralna Pia­skow­nica mieści się w cen­trum Sosnowca, w starej kamie­nicy, która za sprawą pomysłodawczyni inicjatywy - Karo­liny Pru­sik, zmieniła się w miejsce  przyjazne dzieciom.

W piaskownicy organizowane są: spotkania w tygodniu, na które składają się zabawy plastyczne, lekcje rysunku z podziałem na grupy, zabawy ruchowe i zabawy w teatr; weekendy w Piaskownicy, czyli: poranki wycinanki, łamigłówki dla małej główki, rodzinne warsztaty oraz imprezy urodzinowe. Piaskownica organizuje też warsztaty plastyczne dla grup zintegrowanych w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

W ofercie znajduje się możliwość wynajęcia animatora do zabaw z dziećmi na przyjęcia lub inne imprezy okolicznościowe. W niedziele, słoneczne popołudnia Piaskownica zaprasza na podwórko kamienicy na spektakle teatralne, natomiast okres niepogody dzieci mają możliwość przezimować w Muza Art Cafe.

Tagi: miejsce dla dzieci Muza Art Cafe Piaskownica Kulturalna Sosnowiec zabawy plastyczne zabawy ruchowe zabawy w teatr zajęcia dla dzieci zajęcia dla dzieci młodszych zajęcia dla młodzieży

PDF Print