języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Ulica Rolna 43 Katowice

Dojazd

Konkurs Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na najlepszy scenariusz filmowy

Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy scenariusz, w którym nagrodą główną jest otrzymanie dofinansowania do jego realizacji oraz możliwość zaproszenia profesjonalnego aktora do udziału w realizowanym projekcie.

Regulamin konkursu <tutaj>.
Karta zgłoszenia <tutaj>.

Dodatkowym wyróżnieniem nagrodzonych scenariuszy będzie przyznanie nagrody specjalnej dla najbardziej lubianego scenariusza wyłonionego poprzez głosowanie na oficjalnym profilu facebookowym Niezależnego Festivalu Filmowego QL.

Termin zgłoszenia: do 31 marca 2014 roku. Należy złożyć w siedzibie WST w Katowicach (pokój numer A013) osobiście pracę konkursową u Koordynatora Konkursu z ramienia WST - Ewy Grochockiej (do godziny. 14.00) lub przesłać ją pocztą na adres: Ewa Grochocka, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice do dnia 31 marca 2014 r. (decyduje data stempla pocztowego). Wraz ze scenariuszem należy przesłać kartę zgłoszeniową.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 28 kwietnia.

Tagi: Katowice konkurs na scenariusz konkurs na scenariusz filmowy scenariusz WST w Katowicach Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach Wyższa Szkoła Techniczna

PDF Print