języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Klub i restauracja Rajzefiber w Katowicach

Ulica 3 Maja 23/3 40-097 Katowice

Dojazd

Koncert Skubasa w katowickim klubie muzycznym Rajzefiber

20 lutego 2014 r. w katowickim klubie Rajzefiber wystąpi Skubas. Rozpoczęcie koncertu o godzinie 20.00, wejście do klubu od 19.00.

Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Skubas w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki.

Końcem 2012 roku ukazał się debiutancki album Skubasa "Wilczełyko". Skubas otrzymał nominację do Fryderyków 2013 w kategorii "Debiut Roku" oraz "Utwór Roku" za singla "Linoskoczek". Skubas w produkcji postawił przede wszystkim na atmosferę i przestrzeń. Wśród gości na płycie są: EMADE, Wojtek Sobura, Julia Iwańska i Kev Fox. Za mix i mastering odpowiada Andrzej Smolik.

Bilety: 25 zł i 30 zł do kupienia w Klubie i na www.ekobilet.pl

Po koncercie jak zawsze afterparty.

Patronat medialny Pełni Kultury.

Tagi: album Skubasa imprezy śląsk katowice koncerty klub i restauracja Rajzefiber koncert śląsk koncert w katowicach koncert w Rajzefiber koncerty Katowice koncerty w katowicach patronat Pełnia Kultury patronaty Pełni Kultury Skubas Wilczełyko

PDF Print