języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Galeria Gala Miejskiego Domu Kultury `Batory` w Chorzowie

Ulica Stefana Batorego 6 41-506 Chorzów

Dojazd

‘Kosmiczna podróż’ – premiera spektaklu Teatru Czarnego Tła

Teatr Czarnego Tła zaprasza 22 marca 2015 r. o godzinie 17:00 na premierę spektaklu ‘Kosmiczna podróż’, która odbędzie się w Miejskim Domu Kultury „Batory” w Chorzowie.

Tym razem twórcy zabierają widzów w odległą podróż, bo aż na krańce wszechświata. Kosmos od zawsze fascynował ludzi swoją tajemnicą, kolorami, magią. Patrzymy w nocne niebo czekając na spadające gwiazdy i snujemy marzenia . W naszym spektaklu to marzenie o dalekich i bardzo dalekich podróżach na pewno się zrealizuje.

Teatr Czarnego Tła to grupa teatralna realizująca spektakle w konwencji "czarnego teatru'. Charakterystyczne dla Teatru jest wykorzystanie tańca, bogatego ruchu scenicznego, własnoręcznie stworzonych rekwizytów oraz kukieł. Spektakle odbywają się bez słów, a więc nie ma barier językowych i wiekowych.

 "Czarny teatr " to nietypowa forma sceniczna polegająca na tworzeniu spektaklu na ciemnej scenie, aktorami ubranymi na czarno, gdzie główne role odgrywają animowane rekwizyty i lalki rozświetlone specjalnym światłem.

Tagi: Batory Chorzów czarny teatr Kosmiczna podróż Miejski Dom Kultury Teatr Czarnego Tła

PDF Print