języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Miejskie Centrum Kultury

Ulica Bohaterów Warszawy 26 43-100 Tychyhy

Nr telefonu

32/327 02 90

Dojazd

ATMASFERA-koncert w Tychach

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Przestrzeń dla dźwięku". Tym razem przed tyską publicznością zaprezentuje się zespół AtmAsfera prezentując swój nowy projekt „Mantra Diving”.

"AtmAsfera" to laureaci i uczestnicy wielu festiwali muzycznych, takich jak Woodstock (Polska), MoldeJazz (Norwegia), GBOB (Anglia), Emergenza (Rosja), Кraina Мiry (Ukraina). Zespół gra world i indie music, w połączeniu z eksperymentami etno motywów z całego świata. "AtmAsfera" jest multiinstrumentalnym zespołem, który można porównać do małej orkiestry ze względu na liczbę wykorzystywanych instrumentów, a mianowicie flet, syntezator, mandolina, perkusja, gitara, bas i wiele innych.

Główną atrakcją zespołu AtmAsfera jest połączenie muzyki z dźwiękami starożytnych mantr. Dlatego powstał nowy projekt o nazwie "Mantra Diving" – Zanurz się w mantrze.

W nowej trasie koncertowej po Polsce zespół „AtmAsfera” zaprezentuje nowatorski program interaktywny — „Mantra Diving ”. Został on już przedstawiony na Ukrainie gdzie spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem.

„Mantra Diving jest miejscem, w którym możesz być sobą. Są to przyjemne, spontaniczne emocje. Coś, co wykracza poza ramy zwykłych piosenek i zwykłego koncertu.” – Kalindi, zespół AtmAsfera.
„Jest to doświadczenie, którego się absolutnie nie spodziewasz, a jednocześnie wszystko o czym w skrytości marzysz. Wystarczy, że zanurzysz się w tej niezwykłej atmosferze, wystarczy że zanurkujesz w tym dźwięku mantr.” Yamuna, zespół AtmAsfera.

Wstęp wolny.

Tagi: Etno

PDF Print