języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Tychy

Tychy

Dojazd

Tychy od A do Z w fotografii

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza do wspólnego fotografowania tyskich osiedli.

Pod hasłem „Tychy od A do Z” Towarzystwo organizuje dwa otwarte plenery, w postaci spacerów fotograficznych po mieście. Pierwszy plener odbędzie się w sobotę, 25 lipca 2015 r. (zbiórka przed dworcem kolejowym na Starych Tychach o godz. 15.00), a drugi w sobotę, 22 sierpnia - spotykanie przy pomniku Ryśka Riedla, też o godz. 15.00. Przyjść może każdy, kto tylko ma ochotę na wspólne fotografowanie, nie są wymagane rezerwacje. Udział w projekcie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich fotografujących, nie tylko mieszkańców Tychów.

Będą też konsultacje mailowe z zawodowymi fotografami, a efekty pleneru zostaną pokazane podczas zbiorowego pokazu zdjęć (slide show) i wystawy fotografii, które w połowie października odbędą się w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach. Wydany zostanie bezpłatny katalog z najlepszymi zdjęciami.

Tematem zdjęć są tyskie osiedla, czyli część miasta (śródmieście) oznaczona literami alfabetu. Nie są akceptowane zdjęcia wykonane z dzielnicach posiadających nazwy własne (np. Cielmice, Paprocany czy Żwaków). Fotografie można robić nie tylko podczas wspólnych spacerów, ale i na własną rękę, a udział w plenerach nie jest konieczny, aby móc zgłosić swoje ujęcia tyskich osiedli na pokaz i wystawę.

Regulamin

Tagi: fotografia Tychy Tychy od A do Z warsztaty fotograficzne warsztaty plenerowe

PDF Print