języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Teatr Korez w Katowicach

Plac Sejmu Śląskiego 2 40-032 Katowice

Dojazd

‘Pozwól wyluzować się mamie i tacie niepełnosprawnego dziecka’ – Kabaret Absurdalny i inni w Teatrze Korez

13 listopada 2015 r. o godzinie 18:300, w Teatrze Korez odbędzie się koncert ‘Pozwól wyluzować się mamie i tacie niepełnosprawnego dziecka’, w wykonaniu kabaretu integracyjnego Drzewo a Gada oraz Kabaretu Absurdalnego.

Podczas imprezy  będzie także wykonany projekt i wydruk kalendarza ściennego w ilości 100 sztuk przedstawiający fotorelację dokumentującą dotychczasową działalność twórczość i artystów kabaretu Drzewo a Gada. Kalendarz będzie przekazany instytucjom, ośrodkom oraz podobnym podmiotom działających i związanych z działalnością osób niepełnosprawnych z rejonu Katowic.

Najważniejszym celem projektu jest integracja mieszkańców, włączenie rodziców i opiekunów (w szczególności samotnych matek lub ojców dzieci niepełnosprawnych) w główny nurt życia społeczno-kulturalnego Katowic, odwrócenie uwagi od monotonnej, czasami trudnej do zniesienia, codzienności związanej z wychowywaniem dziecka niepełnosprawnego, zwrócenie uwagi na sprawy osób niepełnosprawnych, które żyją w naszej społeczności lokalnej.

Tagi: dla dzieci Drzewo a gada Kabaret Absurdalny koncert niepełnosprawni Teatr Korez

PDF Print