języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Teatr Mały w Tychach

Ulica ks. kard. Hlonda 1 43-100 Tychy

Dojazd

Spektakl pt. 'd:Amore' w Teatrze Małym w Tychach

Teatr Mały  zaprasza na premierę spektaklu „d:Amore” – Tychy Teatru, która odbędzie się 21 listopada 2015 roku o godz. 18.30

Dokładnie dwa lata po premierze „Ciao Ciao Bambina”, Nicola Palladini wraca do Tychów z nową produkcją. Spektakl muzyczny „d:Amore” w reżyserii Palladiniego to muzyczna podróż śladami miłości. Nicola Palladini słowami piosenek śpiewanymi niegdyś przez Luigi Tenco, Dalidę, Elvisa Presleya, czy Binga Crosby, przy akompaniamencie muzyki granej na żywo (gitara akustyczna/kontrabas/piano) czasem wzruszająco, czasem z przymrużeniem oka stawia pytania o to, czym byłby świat gdyby nie miłość. Jednak w tym przypadku pytanie to nabiera zupełnie innego kontekstu. To rodzaj hołdu, lub chociaż ukłonu w stronę twórców i ich artyzmu.

Koncepcja i reżyseria: Nicola Palladini
Scenariusz: Małgorzata Wojtulewicz, Nicola Palladini

Nicola Palladini, debiutował w polskim Teatrze Musicalowym  Andrzeja Marii Marczewskiego; zagrał tam główne role w  „Cabarecie” i „Kiss Me Kate”. Główną rolę w „Betlejem Polskim” już na deskach tyskiego Teatru Małego. Na tyskiej scenie przez dwa lata z sukcesem wystawiał "Ciao Ciao Bambina". Wystapił także w głównej roli w rock - operze „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Muzycznym w Łodzi. 'd;Amore" jest jego kolejną premierą zrealizowaną w Teatrze Małym.

Cena biletu: 37 złotych normalny, 30 złotych ulgowy.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print