języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Klub Brama

Ulica Chrobrego 1 41-902 Bytom

Dojazd

'Małe historie' – wystawa fotografii Pawła Szałankiewicza w bytomskim Klubie Brama

Bytomski Klub Brama zaprasza od 18 lutego 2016 r. na wystawę fotografii Pawła Szałankiewicza zatytułowaną „Małe historie”.

Paweł Szałankiewicz - dziennikarz, fotograf i poeta, wcześniej związany m.in. z redakcją "Dziennika Zachodniego" i bytomską grupą poetycką "Obok Sceny".

Fotografią zainteresował się cztery lata temu, zaczynając od fotografowania śląskiej architektury i krajobrazów. Z czasem rozszerzył działalność o fotografię portretową i ślubną. Dziś wie już, jaką drogą chce podążać i która dziedzina fotografii fascynuje go najbardziej. "Ciągnie mnie do ludzi, stąd w ostatnim czasie skupiam się na fotografii sesyjnej, głównie kobiecej. Dodatkowo interesuje mnie urbex, czyli fotografowanie opuszczonych miejsc, o których pamiętają tylko historycy i złomiarze." - mówi Szałankiewicz. W poszukiwaniu ciekawych kadrów przemierza Polskę i Europę, coraz bardziej koncentrując się na owych dwóch dziedzinach. 

"Małe Historie" to dwubiegunowa wystawa, na którą składają się zarówno zdjęcia sesyjne, jak i te plenerowe, tworzone pod wpływem chwili. 

Wernisaż wystawy oraz Jam Session odbędzie się 18 lutego o godz.20:00, wstęp wolny.

Wystawa potrwa do 30 kwietnia 2016 r.

Tagi: Bytom fotografia Klub Brama Paweł Szałankiewicz wystawa

PDF Print