języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie

Ulica Krakowska 8 43-600 Jaworzno

Dojazd

Recital kabaretowy Artura Andrusa w Jaworznie

Po trzech latach ponownie zawita do Jaworzna Artur Andrus, który tym razem zaprezentuje swój najnowszy program pt. „Cyniczne córy Zurychu”. W piosenkach, wierszach i anegdotach autor opowie o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. 

W wiosennym recitalu kabaretowym, na który zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS w Jaworznie, w piątek 22 kwietnia 2015 roku o godz. 19.00, usłyszymy zbiór najnowszych piosenek autorstwa Artura Andrusa z albumu pt „Cyniczne córy Zurychu”. Piosenki i anegdoty, którymi utwory są przetykane, „uzbierały się” w ciągu trzech ostatnich lat. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Wszystko to zostało połączone w jedną całość, mającą na celu wywołanie uśmiechu na twarzach widzów.

W programie będą różne historie, różne bajki i bajeczki m.in. o Bardotce zamawiającej absynt z rumem w paryskim lokalu „Szalona Krewetka”, o steranym biodrze ułana, o smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o wakacyjnym podrywaczu, o kobiecie zakochanej w rudych psach, o zającu błądzącym po Manhattanie, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

Wszystko w aranżacji i muzycznej produkcji Łukasza Borowieckiego i Wojciecha Steca - artystów, którzy kilka lat temu stworzyli „Myśliwiecką”. W programie wystąpią również: Łukasz Poprawski i Paweł Żejmo. Będzie, jak zwykle dużo zabawy różnymi stylami muzyki – od tureckiego techno-folku przez blues patriotyczny, jazz mokotowski, chorwacki pop, szanty narciarskie, chóralny śpiew małżeński, piosenkę starofrancuską, do słowiańskiego rocka. A przy tym nie lada zdarzenie towarzyskie, bo pojawia się w tych piosenkach wielu gości, znajomych, przyjaciół.

Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie!

Bilety w cenie 59 zł do nabycia:

  • w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 80, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00
    • na portalu www.biletyna.pl,
    • w sklepie muzycznym „Melodia”, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 17.00 i w soboty w godzinach 9.00 – 13.00

Zapraszamy także do zakupu biletów w cenie 29,50 zł w ramach programu: Jaworznicka Rodzina Wielodzietna.

Tagi: Artur Andrus Jaworzno Kabaret miejskie centrum kultury i sportu w jaworznie

PDF Print