języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Aleja Korfantego 40-166 Katowice

Dojazd

SILESIA BAZAAR vol.4 - letnia odsłona targów niezależnej mody i dizajnu

Największe na Śląsku targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR już po raz czwarty goszczą w Katowicach. Letnia odsłona wydarzenia odbędzie się 11 i 12 czerwca 2016 r. w przestrzeni nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Na pasjonatów niezależnej czeka ponad 200 firm oferujących nie tylko oryginalne ubrania od polskich projektantów, ale także wyjątkową biżuterię, dodatki do ubrań, nietypowe akcesoria i artykuły do wystroju wnętrz.

Letnia edycja targów jest także świetną okazją dla szalonych, wakacyjnych zakupów. Każdy kto w czerwcowy weekend odwiedzi SILESIA BAZAAR, będzie mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie oraz swoich bliskich - lekkie sukienki, muszki, spinki, oryginalne t-shirty i unikatową biżuterię. Targi uzupełni strefa Gastro, wystawa artystyczna oraz specjalna strefa warsztatów dla dzieci, w której najmłodsi będą mieli okazję do wspólnych, kreatywnych zabaw.

Targi SILESIA BAZAAR już na stałe wpisały się w kalendarz imprez modowych w Polsce. Współgospodarzem imprezy jest Miasto Katowice.

Tagi: Dizajn Kato MCK moda Silesia Bazaar targi

PDF Print