języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Aleja Korfantego 40-166 Katowice

Dojazd

SILESIA BAZAAR Kids - najpopularniejsze targi mody dziecięcej po raz trzeci w MCK

Trzecia edycja targów mody dziecięcej, SILESIA BAZAAR Kids odbędzie się 13 listopada 2016r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

To największe na Śląsku wydarzenie w branży niezależnej mody i dizajnu dedykowane dzieciom i rodzicom.

Na potrzeby SILESIA BAZAAR Kids vol.3 organizatorzy przygotowali miejsca dla prawie 100 wystawców oferujących polskie produkty dla dzieci. Podczas targów odwiedzający będą mieli możliwość kupić dla swoich pociech nie tylko wyjątkowe ubrania, ale również oryginalne akcesoria i ręcznie robione zabawki. Do wystawienia się na targach zaproszono również producentów oryginalnych mebli, dekoracji i dodatków.

Targi SILESIA BAZAAR Kids vol.3 z pewnością nie zawiodą rodzin poszukujących modowych inspiracji i pomysłów na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Na miejscu prócz przestrzeni targowej zaplanowano również strefę warsztatów dla dzieci i całych rodzin, a także prelekcje i dyskusje dla rodziców zorganizowane wraz z magazynem oMatko!

Nie zabraknie Strefy Relaksu z udogodnieniami dla mam z dziećmi oraz strefy Gastro pełnej przysmaków z popularnych, oryginalnych lokali gastronomicznych.

SILESIA BAZAAR Kids jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie polskimi, unikatowymi produktami dla dzieci. Już na stałe wpisała się w kalendarz najpopularniejszych wydarzeń organizowanych na Śląsku.

Tagi: dizajn Katowice SILESIA BAZAAR SILESIA BAZAAR Kids targi mody

PDF Print