języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Tyska Galeria Sportu

Ulica Edukacji 7 Tychy

Dojazd

Warsztaty fotografii sportowej z Grzegorzem Celejewskim w Tychach

Tyska Galeria Sportu poleca warsztaty fotografii sportowej z Grzegorzem Celejewskim. Zajęcia w ramach drugiej edycji odbędą się w soboty: 18 i 25 marca 2017 roku oraz 1, 8 i 22 kwietnia w Tychach.

Ubiegłoroczna edycja warsztatów fotografii sportowej przyniosła uczestnikom wiele satysfakcji. Zdobyli wiedzę i doświadczenie w fotografowaniu sportu. Większość z nich już nie wyobraża sobie weekendu bez fotografowania sportowych imprez. Współpracują z mediami, z powodzeniem uczestniczą w fotograficznych konkursach.

Warsztaty fotografii sportowej poprowadzi Grzegorz Celejewski, uznany fotoreporter „Gazety Wyborczej”, który podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Program warsztatów obejmuje teorię, jak również fotografowanie zawodów sportowych z najróżniejszych dyscyplin: gier zespołowych i sportów indywidualnych. Każde zajęcia praktyczne poprzedzi spotkanie, podczas którego uczestnicy otrzymają rady, wskazówki i odpowiedzi na wszystkie pytania.

Pierwsze spotkanie z Grzegorzem Celejewskim, zaplanowane na 18 marca, będzie rozgrzewką i wprowadzeniem w temat warsztatów. Potem już na uczestników warsztatów czekają hale sportowe i stadiony!

Koszt uczestnictwa (5 zajęć): 300 złotych. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy: d.kordys@tgs.tychy.pl.

Informacje: tel. 604 475 628, 515 717 430

Tagi: Tychy warsztaty warsztaty fotograficzne

PDF Print