języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Aleja Korfantego 40-166 Katowice

Dojazd

Pożar w Burdelu. Fabryka Patriotów - Rockopera Narodowa - w MCK Katowice

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach zaprasza 22 kwietnia 2017 r. w godzinach 19.00 – 22.00 na Fabrykę Patriotów - Rockoperę Narodową, widowisko kabaretu Pożar w Burdelu.

Pożar w Burdelu to teatr i kabaret polityczno-literacki, który od 2012 roku nie ma konkurencji, jeśli chodzi o poziom artystyczny, muzyczny, stopień aktualności oraz rodzaj i bezkompromisowość żartu. Założony, pisany i prowadzony przez dramatopisarza i reżysera Michała Walczaka oraz historyka Macieja Łubieńskiego, Pożar wyprodukował do tej pory 32 pełnometrażowe spektakle, z których każdy był wyczekiwanym wydarzeniem teatralnym w Warszawie. Jest laureatem GrandPrix i Nagrody Publiczności XX Festiwalu Komedii Talia, Kryształowego Zwierciadła, Warszawskich Wdech i wielu innych wyróżnień. W najnowszym 32 odcinku–Dziewczyny z Marszu Niepodległości, premiera 28/10/2016 – niezrażony protestami kobiet prof. Max Hardkor rozwija nacjotechnologię – główną gałąź polskiej gospodarki. Pod Warszawą powstaje serce polskiego nacjobiznesu – Fabryka Patriotów, która pełną parą ruszy już na wiosnę.

‘Najgorętszy towar w całym kraju. Kilkunastu aktorów. Zjawiskowy BurdelBand i niepokorne Żelazne Waginy na żywo. Telewizja BurdelTV – jedyna prawdziwa telewizja w kraju. Lasery i bajery, Cyrk Magii i Ściemy, a przede wszystkim gorący patriotyzm i troska o Ojczyznę za niewygórowaną cenę. Nie bądź obojętny – Fabryka Patriotów czeka’. (materiały promocyjne organizatora)

 

 

Tagi: kabarety Katowice Międzynarodowe Centrum Kongresowe pożar w burdelu spektakle katowice

PDF Print