języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Galeria Rondo Sztuki w Katowicach

Aleja Rondo im. Gen. Jerzego Ziętka 1 40-121 Katowice

Dojazd

100% – wystawa końcoworoczna ASP w Katowicach

Prawie 600 młodych twórców i osiem miesięcy pracy. Efekty ich pracy będzie można zobaczyć podczas wystawy końcoworocznej katowickiej Akademii Sztuk Pięknych. Wernisaż odbędzie się w Rondzie Sztuki w Katowicach 14 czerwca 2017 roku o godzinie 17.00.

To największa wystawa organizowana przez ASP w Katowicach. Prezentuje programy dydaktyczne oraz efekty pracy studentów wszystkich lat, na wszystkich kierunkach, we wszystkich pracowniach. W tym roku będzie dostępna od 19 do 22 czerwca.Oprowadzanie po wystawie odbędzie się 19 i 21 czerwca o godzinie 11.00 i 17.00.

Wystawa końcoworczona to obrazy, grafika, instalacje, obiekty, scenografia, realizacje w przestrzeni publicznej, intermedia, gry komputerowe, produkty, strony www, książki, identyfikacja wizualna, projekty multimedialne. Autorami wszystkich prac są studenci z 4 kierunków: grafika, malarstwo, projektowanie graficzne, wzornictwo.

Dzięki tej wystawie każdy może się przekonać o jakości współpracy młodych ludzi z wykładowcami. Dodatkowo osoby zainteresowane sztuką, studenci kierunków artystycznych, humanistycznych i innych oraz profesjonaliści z różnych dziedzin, mogą się zorientować w szerokim spektrum działalności edukacyjnej ASP w Katowicach. Wystawa to dobra okazja, aby zobaczyć, że w katowickiej ASP można zdobyć wszystkie umiejętności przydatne artyście i projektantowi – od klasycznych technik graficznych i malarskich, po gry komputerowe, wirtualną rzeczywistość i tworzenie nowych produktów.

Tagi: Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach ASP Galeria ASP Rondo Sztuki Katowice wystawa wystawa w Katowicach

PDF Print