języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Stowarzyszenie Forum Ceramików

Ulica ul. Ziemowita 1 44-100 Gliwice

Dojazd

Zabawa z gliną czyli kreatywne wakacje w Pracowni Rzeźby i Ceramiki

Stowarzyszenie Forum Ceramików zaprasza dzieci i młodzież do twórczego wypoczynku. To już siódma edycja uznanego wakacyjnego projektu prowadzonego w Pracowni Rzeźby i Ceramiki w Gliwicach. Zajęcia będą odbywały się w lipcu i sierpniu.

Organizatorzy proponują zajęcia plastyczne inspirowane bogactwem letniej przyrody. Tematem przewodnim będzie podróż dookoła świata. Program jest otwarty, nastawiony jest na zabawę z gliną; zajęcia będą skupione na rozwoju kreatywności, uczestnicy będą mogli realizacować własne pomysły a Organizatorzy będą wspierać inwencję twórczą uczestników. Powstaną prace inspirowane tradycją i kulturą świata a także fauną i florą odległych krain. 

Chętni do udziału w zajęciach nie są zobowiązani do udziału we wszystkich terminach. Atrakcją będą zajęcia odbywające się w plenerze otaczającym pracownię.

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Obowiązuje wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa, liczba miejsc jest ograniczona.

W lipcu zajęcia odbywać się będą we wszystkie poniedziałki, wtorki, środy od godz. 10.00 do godz. 12.00 w Pracowni Rzeźby i Ceramiki (Gliwice, ul. Ziemowita 1) tel.:  608 724 022, e-mail: artceramika@gmail.com

 

Tagi: Gliwice Pracownia Rzeźby i Ceramiki Stowarzyszenie Forum Ceramików wakacje warsztaty artystyczne warsztaty dla dzieci

PDF Print