języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Porcelana Śląska Park

Ulica Porcelanowa 23 40-246 Katowice

Dojazd

Weekend w Fabryce Porcelany

25 i 26 sierpnia 2017 r. w Fabryce Porcelany odbędzie się piąta już edycja Targu Nocnego.

W piątek i sobotę od 20:00 wielką dawkę dobrego humoru zapewnią występy Stand-uperów – Błażeja Krajewskiego oraz Dariusza Gadowskiego. W piątek odbędzie się także kolejna edycja Kina Letniego. Tym razem film „Moonrise Kingdom”. Ten weekend będzie wyjątkowy również dlatego, że będzie to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kulinarne. Pastrami Deli & Wanke Cook’ink – legendarne kanapki z pastrami oraz autorskie kanapki zawsze oryginalnego kucharza freelancera oraz pasjonaty kuchni azjatyckiej.

Piątek 01.09.2017 godzina 21:00

"Moonrise Kingdom"

Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser Wes Anderson przedstawia wzruszającą historię uczucia, które latem 1965 roku zawładnęło sercami dwojga nastolatków. Zauroczeni sobą młodzi nie zważają na surowe zakazy rodziców i opiekunów, zawierają sekretny pakt i uciekają, by razem przeżyć największą przygodę życia w bezkresnej głuszy lasów Nowej Anglii.

Wstęp bezpłatny.

O 17:00 w piątek rozpocznie się „Nocno dziara ze Zmierzlokami”. Skład tworzą: Oliwia Daszkiewicz, Monika Malewska oraz Krzysztof Kamyk. To idealna okazja żeby ozdobić ciało jakimś genialnym wzorem tatuażu.

O 23:00 rozpocznie się koncert Bass Astral x Igo – jednego z najszybciej rozwijających się zespołów na polskiej scenie. Połączenie niesamowicie mocnego wokalu i elektronicznych podkładów z najwyższej półki. Wstęp bezpłatny. W piątkowy wieczór wystąpi również SZOK, Phil Jensky oraz Insomnia.

Sobota 02.09.2017

Od 17:00 Targ Nocny.

O 20:00 na scenie P23 wystąpi LSB z Wielkiej Brytanii, Silence Groove, Kuaq oraz Contact. To klasyk liquid drum oraz bassu z Wielkiej Brytanii, fenomenalne future beatsy i zespół z tegorocznej edycji festiwalu Open’er.

Scena Open-Air: Bownik, FLIRTINI Showcase w składzie ENZU, Suwal, Jedynak.

Wejście bezpłatne.

Tagi: Fabryka Porcelany film Katowice koncert Nocny Targ

PDF Print