języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu `Stadion Śląski` w Chorzowie

Ulica Katowicka 10 41-500 Chorzów

Dojazd

Silesia Bazaar 8 - targi niezależnej mody i dizajnu

W dniu 13 maja 2018 r. Stadion Śląski po raz pierwszy stanie się małą stolicą mody za sprawą Silesia Bazaar vol. 8 - największego wydarzenia w branży mody i dizajnu na Śląsku. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w grudniu 2014 roku i została przyjęta bardzo entuzjastycznie.

Impreza oferuje rozrywkę dla całych rodzin. W czasie, kiedy dorośli będą przymierzać i kupować, dzieci będę mogły pobawić się w Strefie Zabaw. Potem wspólnie będę mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w Strefie Relaksu zlokalizowanej w jednym z sektorów Stadionu. Na 60 szczęśliwych rodzin czeka jeszcze wycieczka z przewodnikiem po Stadionie. Nie zabraknie też dobrego jedzenia w Strefie Food Trucków organizowanej przez Stowarzyszenie SK Food, które organizuje znane w całym województwie "Rynki Smaków". A po uzupełnieniu szaf w rzeczy niezbędne na sezon wiosenno-letni, warto wybrać się na rodzinny spacer po Parku Śląskim – to świetne zwieńczenie udanych zakupów i sposób na relaks po pracowitym tygodniu.
 
Miejsce: Stadion Śląski (wejście bramą 7A), Bilety: 9 zł dorosły, 15 zł bilet rodzinny (rodzice, dziadkowie, dzieci), darmowy wstęp do 15 i po 65 roku życia.
 
Portal pełnia Kultury jest patronem medialnym wydarzenia.

Tagi: dizajn Katowice moda Silesia Baazar vol. 8 Stadion Śląski targi

PDF Print