języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Centrum Handlowe Agora w Bytomiu

Ulica plac Tadeusza Kościuszki 41-902 Bytom

Dojazd

Bezpłatne lekcje języka angielskiego Agorze w Bytomiu

W lipcu i sierpniu w Agorze Bytom odbedą się „Językowe wakacje”. Wakacyjne kursy językowe angielskiego dla najmłodszych poprowadzą lektorzy ze szkoły Profi-Lingua. Zapisy właśnie ruszyły, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. To, czego dzieci nauczą się podczas zajęć, przyda im się w trakcie każdej zagranicznej wyprawy, bo tematem przewodnim wszystkich zajęć są właśnie wakacje.

Mali słuchacze będą podzieleni na 4 grupy wiekowe, aby każdy miał szansę opanować materiał dopasowany do swoich możliwości percepcyjnych: 3-5 lat, 6-8, 9-12 oraz 12-14. Zajęcia w ramach „Językowych wakacji” w Agorze Bytom będą się odbywać przez cały lipiec i sierpień – w poniedziałki, środy i piątki (w godz. 15.00 – 19.00). Kurs dla jednej grupy trwa 2 tygodnie i obejmuje w sumie 6 godzinnych spotkań. Co istotne, jest w całości darmowy.

Na tym jednak nie koniec językowych atrakcji w Agorze Bytom – w czasie, gdy dzieci będą się uczyły, ich opiekunowie mogą szlifować swoje umiejętności podczas tematycznych konwersacji. Te zajęcia również są bezpłatne. Ich terminy i poziom trudności można dopasować do swoich możliwości.

Zapisy na zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz konwersacje dla  dorosłych odbywają się w Agorze Bytom w szkole językowej Profi-Lingua.

Tagi: Agora angielski dla dzieci bezpłatne lekcje języka angielskiego Bytom Profi-Lingua

PDF Print