języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc Żałobny WAI

Księgarnia Kameralna Bookiestra w Katowicach

Plac Kilara 1 40-202 Katowice

Dojazd

Ogólnopolski Turniej Krzyżówek w księgarni kameralnej Bookiestra w Katowicach

Księgarnia kameralna Bookiestra jako jedna z 10 księgarń kameralnych w Polsce oraz jedyna katowicka księgarnia została zaproszona przez Kwartalnik Przekrój do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Krzyżówek, który odbędzie się w siedzibie księgarni już w najbliższą sobotę, tj. 16 czerwca 2018 o godzinie 12.00. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne oraz rzeczowe ufundowane przez Kwartalnik Przekrój.

Uczestnicy rozwiązują krzyżówkę na czas – obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Rozwiązania uczestników przesyłane są przez koordynatorów każdego miasta do centrali, która mieści się w Warszawie, gdzie nastąpi sprawdzenie krzyżówek. Zwycięża osoba, która jako pierwsza odda w pełni poprawnie rozwiązaną krzyżówkę (wszystkie pola + hasło).
W każdym mieście zostanie wyłoniony zwycięzca, ponadto zostanie wyłoniony jeden główny zwycięzca ogólnopolski. Dla głównego zwycięzcy – 1000 zł, dla zwycięzców w poszczególnych miastach – „Przekrojowy” kubek z Filutkiem i roczna prenumerata „Przekroju”. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątki.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne, przeznaczone dla osób pełnoletnich. Liczba osób mogących wziąć udział w turnieju jest ograniczona do 30 osób. Aby zapewnić sobie udział w turnieju, najlepiej przesłać swoje zgłoszenie zawierające imię i nazwisko na adres bookiestra@bookiestra.pl do piątku 15 czerwca 2018 r do godziny 18.00. Przesłanie zgłoszenia nie jest jednak obowiązkowe, można liczyć na łut szczęścia i odwiedzić księgarnię na chwilę przed rozpoczęciem turnieju - w przypadku wolnych miejsc - będzie można wziąć udział w konkursie.

Przed udziałem w turnieju należy zapoznać się z regulaminem

Ogólnopolski Turniej Krzyżówek potrwa do godz. 15.00.

Tagi: konkurs krzyżówek Księgarnia Kameralna Bookiestra Przekrój

PDF Print