języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Miejski Dom Kultury `Bogucice-Zawodzie` w Katowicach

Ulica Markiefki 44a 40-213 Katowice

Dojazd

Wakacje w Miejskim Domu Kultury "Bogucice-Zawodzie", dział Zawodzie

Zapraszamy do zapoznania się z wakacyjnymi wydarzeniami w Miejskim Domu Kultury "Bogucice-Zawodzie", dział Zawodzie, ul. Marcinkowskiego 13a:

Śląskie Warsztaty Artystyczne
3-6 lipca, godz. 16:00, sala nr 10
Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów woklano – instrumentalnych prowadzonych przez znanych muzyków i wokalistów. Obowiązują zapisy. Szczegóły na stronie internetowej www.mdkbogucice-zawodzie.pl

Koncert finałowy uczestników Śląskich Warsztatów Artystycznych
6 lipca, godz. 18:00, sala widowiskowa
Podsumowaniem warsztatów będzie finałowy koncert uczestników biorących udział w zajęciach, którzy wystąpią razem z wykładowcami. Wstęp wolny.

„Cyrkobus”
22 lipca, godz. 15:00, ogród przy MDK
Zapraszamy dzieci i całe rodziny na spotkanie z cyrkowcami i ich sztuczkami. Wydarzenie współorganizowane z Instytucją Katowice Miasto Ogrodów. Wstęp wolny.

Warsztaty artystyczne w ramach Akcji „Lato w Mieście 2018”
30 lipca - 17 sierpnia (zajęcia w poniedziałki, środy, piątki), godz. 10:00, sala widowiskowa
Zapraszamy dzieci szkoły podstawowej na bezpłatne warsztaty wakacyjne. Szczegóły i zapisy na stronie www.mdkbogucice-zawodzie.pl.

„Katowicka Senioriada”
30 sierpnia, godz. 15:00, sala widowiskowa
Kolejna z biesiad dla Seniorów organizowana ze Stowarzyszeniem Silesia ArtProm. Obowiązują wejściówki. Szczegóły pod nr. Tel. 32/2030517.

IV DNI ZAWODZIA
Już po raz czwarty zapraszamy na święto dzielnicy Zawodzie, które odbędzie się w formie Dni Zawodzia. Świętowanie rozpoczniemy 31 sierpnia. W programie m.in.: gry i zabawy, konkursy, koncerty, dmuchańce, warsztaty i wiele niespodzianek. Szczegóły wkrótce na plakatach i na stronie internetowej MDK.

Tagi: Miejski Dom Kultury Bogucice - Zawodzie

PDF Print