języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Kołłątaja w Dąbrowie Górniczej

Ulica T. Kościuszki 25 41-300 Dąbrowa Górnicza

Dojazd

Lato z wyobraźnią w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej

Tegoroczne wakacje w dąbrowskiej bibliotece upłyną najmłodszym pod hasłem „Lato z wyobraźnią”. We wszystkich bibliotecznych filiach przez całe wakacje odbywać się będą zajęcia, warsztaty i konkursy, podczas których nie zabraknie dużej dozy kreatywności i dobrej zabawy.

W tym roku biblioteka będzie także częstym gościem na Pogorii III. W każdą środę (począwszy od 4.07) w godz. 12:00-15:00 zaprasza na "Plażowanie z Biblioteką", czyli cykl warsztatów dla dzieci o różnorodnej tematyce. Dwukrotnie - 18 lipca i 8 sierpnia odbędą się także wybuchowe warsztaty z dobrze wszystkim znanym Panem Korkiem! Na spotkanie z tą niezwykłą postacią i jego kreatywną ekipą zapraszamy w godz. 15:00-16:30. 

29 czerwca oraz 13 lipca (w godz. 15:00-18:00) spotkamy się podczas "Studia Biblioteka", czyli plażowej audycji pełnej bieżących informacji, ciekawych rozmów i dużej dawki dobrej muzyki. Zwieńczeniem obu edycji owego wydarzenie będzie koncert naszego bibliotecznego zespołu "Poczytalni".

Wszystkie zajęcia organizowane w Bibliotece Głównej i na filiach są BEZPŁATNE.

Zapraszamy do zapoznania się i pobrania szczegółowego harmonogramu zajęć podczas AKCJI LATO:

Harmonogram - 25.06-29.07

Harmonogram - 30.07-31.08

Tagi: Dąbrowa Górnicza lato dąbrowa Gónicza lato w bibliotece MBP Dąbrowa Górnicza MBP w Dąbrowie Górniczej wydarzenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dabrowie Górniczej

PDF Print