języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc Żałobny WAI

Teatr Mały w Tychach

Ulica ks. kard. Hlonda 1 43-100 Tychy

Dojazd

Bacz na niedzielę - niedziela dla dzieci z Teatrem Małym

Teatr Mały w Tychach zaprasza na niedziele z teatrem - Bacz na niedzielę, które odbywają się na placu Baczyńskiego. Wstęp wolny. W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do Pasażu Kultury Andromeda.
 
Program:

22.07 g. 16.00 - 20.00 / plac Baczyńskiego

Teatr Trip ze Świętochłowic: "Królewna Fasolka" (przedstawienie interaktywne) - dwójka warzywnych skrzatów Karotek i Groszka, uwielbia uprawiać warzywa i owoce. Pewnego dnia znajdują przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko. Jednocześnie okazuje się, iż Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi im Cebulowa Wróżka oraz... dzieci zgromadzone na przedstawieniu. Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę odegra ludzkie dziecko? I czy szpinak może być dobry? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego przedstawienia!

Po przedstawieniu zaprosimy dzieci do udziału we wspólnych animacjach teatralnych, które tematycznie będą nawiązywały do spektaklu. Zaproponujemy także malowanie buziek i balonikowe zoo!

 
29.07 g. 16.00 - 29.00 / plac Baczyńskiego

Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop: programy animacyjne dla dzieci pt. "Kolorowy cyrk" i "Dziecięcy świat"

"Dziecięcy Świat": artyści zapraszają do świata gigantycznych baniek mydlanych. W programie pokazy gigantycznych baniek mydlanych, warsztaty bańkarskie i konkurs na największa bańkę mydlaną.

"Kolorowy Cyrk": jest pełen atrakcji, których źródeł należy dopatrywać się w ekscytujących widowiskach cyrkowych. Szczudlarze, kuglarze, żonglerzy to tylko część atrakcji, na które zapraszamy wszystkich chcących przeżyć cyrkową przygodę.

Tagi: teatr Teatr Mały Tychy warsztaty dla dzieci warsztaty dla młodzieży

PDF Print