języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc Żałobny WAI

Kino Amok - Scena Bajka w Gliwicach

Ulica Dolnych Wałów 3 44-100 Gliwice

Dojazd

Dziecięcy salonik filmowy z Wielkim Złym Lisem w kinie Amok

Kino Amok w Gliwicach zaprasza 14 października 2018 roku, o godz. 11.00 na spotkanie Dziecięcego Saloniku Filmowego, którego gościem będzie Wielki Zły Lis

Nim rozpoczniemy przygodę z bohaterami filmu, od godz. 10.20 poćwiczymy bardzo przydatne umiejętności. Bo przecież nigdy nie wiecie, kiedy trzeba będzie wyręczyć krnąbrnego bociana w dostarczeniu niemowlęcia, chronić bezbronne pisklęta, albo uczynić wszystko, by zachować magię Świąt. Jak nic w takich sytuacjach sprawdzą się kuglarskie sztuczki. W ich opanowaniu pomogą animatorzy, którzy w pedagogice cyrku, wrzuconej w formę roześmianych igraszek, czują się jak lis w kurniku!

W krainę dobrego humoru przeniosą Was Bozen Dynga i Hapijama Fun Art. Bozeńskie gry, zabawy i cyrkowe harce z pewnością rozchmurzą jesienne niebo i Wasze buzie.

Twórcy nominowanego do Oscara filmu Ernest i Celestyna tym razem zabierają nas na wieś, która bynajmniej nie jest miejscem sielskiej ciszy i spokoju, czeka tam za to galeria barwnych, wzruszających postaci i potężna dawka humoru. Kaczka i Królik pomagają bocianowi ze złamanym skrzydłem dostarczyć niemowlę, a następnie ruszają na ratunek Św. Mikołajowi uwięzionemu w obrazie wiszącym na ścianie gospodarstwa. Niezdarny Lis z miernym skutkiem próbuje pożreć Kurę. Ten film to zabawna, ciepła i pięknie zanimowana (ręcznie!) propozycja dla młodych widzów.                                                                                                                        
Animacja dwukrotnie zdobyła tytuł najlepszego filmu dla dzieci (Warszawski Festiwal Filmowy, MFFMW „Ale Kino!”) oraz Cezara dla najlepszego filmu animowanego.

Bilety: kasa@amok.gliwice.pl, tel. 32 231 56 99.

Tagi: Amok Gliwice spotkanie

PDF Print