języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc Żałobny WAI

Galeria Katowicka

Ulica 3 Maja 30 40-097 Katowice

Dojazd

Katowice Fashion Week w Galerii Katowickiej

Jaki jest styl miasta i jego mieszkańców? Można będzie przekonać się o tym 12 i 13 października w Galerii Katowickiej podczas Katowice Fashion Week w całkowicie nowej, miejskiej odsłonie – CITY EDITION.

Katowice Fashion Week City Edition to doskonała okazja, żeby na nowo odkryć klimat regionu za sprawą mody w wydaniu ,,urban style’’. W piątek i w sobotę na katowickich torowiskach pojawi się niezwykły tramwaj promujący wydarzenie. Galeria Katowicka na te dni przygotowała pokazy mody miejskiej, gdzie w roli modeli wystąpią… mieszkańcy Śląska. Nikt inny nie pokaże lepiej prawdziwego oblicza lokalnego ,,urban style’’, niż mieszkańcy - najbardziej wiarygodni ambasadorzy mody. Pokazy będą inspiracją do odświeżenia szafy na jesienną i zimową porę. Całą imprezę poprowadzi znany z ,,Pytanie na śniadanie’’ dziennikarz, Mateusz Szymkowiak.

Katowice Fashion Week będzie również doskonałą okazją do tego, by pomóc innym. W codziennej gonitwie warto pamiętać, że miasto tworzymy wszyscy i okazać ciepło tym, którym go brakuje. W trakcie wydarzenia odbędzie się charytatywna ,,Wymiana Ciepła’’ – w Galerii Katowickiej oraz w centrum Katowic rozmieszczone zostaną specjalne wieszaki. Wystarczy przynieść i powiesić na nich ubrania, przede wszystkim te zimowe – kurtki, polary, szaliki i czapki. Przydadzą się one najbardziej potrzebującym.

Podczas Katowice Fashion Week odbędą się STYLOWE ŁOWY, w których nagrodą będą karty podarunkowe na 50 i 100 złotych. Zabawa polegać będzie na znalezieniu wśród asortymentu różnych sklepów specjalnych metek, a prowadzący wydarzenie będzie - wprost ze sceny - udzielał podpowiedzi i wskazówek do ich znalezienia. Warto też będzie skorzystać ze specjalnych zniżek, które w dniach 12-13 października sięgną nawet do – 70%.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print