języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc Żałobny WAI

Teatr Miejski w Gliwicach

Ulica Nowy Świat 55/57 44-100 Gliwice

Dojazd

Koncert Skorup & JazBrothers w Ruinach Teatru Victoria w Gliwicach

Skorup & JazBrothers oraz Cała Naprzód zapraszają 19 października do Ruin Teatru Victoria w Gliwicach na koncert z udziałem gości udzielających się na płycie „Absolutna flauta”. Koncert towarzyszy premierze płyty, która miała miejsce w czerwcu.

W trakcie koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz beneficjentów wspieranych przez stowarzyszenie Cała Naprzód.

Skorup – gliwicki raper i producent muzyczny, autor 6 płyt solowych: „Pieśń Wajdeloty” (2006), „Droga Watażki”(2009), „Etos Kowboja”(2011), „Piękna Pogoda”(2013), „Ludzie Chmur”(2015) i „Absolutna flauta”(2018). Związany z wydawnictwem MaxFloRec. Wspólnie z Bu, Metrowym i HK Rufijokiem – członek zespołu Kosmos, którego płyta zatytułowana „Kosmos” ukazała się w październiku 2012 nakładem wytwórni Protest Song.

Na co dzień Skorup współpracuje z duetem producenckim JazBrothers, w których towarzystwie występuje na żywo.

Udzielał się gościnnie na wielu płytach, współpracował z takimi artystami jak: Grubson, Mela Koteluk, Chonabibe, Miuosh, Liroy, Rahim, Tabu, Gano, Masia, Bas Tajpan, Lilu, Proceente i wieloma innymi.

Bilety w cenie 15 zł dostępne w kasach Teatru (ul. Nowy Świat 55 – 57 i ul. Dolnych Wałów 3) oraz online. W dniu koncertu cena biletu wyniesie 25 zł, tyle będzie można zapłacić na miejscu w Ruinach Teatru Victoria.

Tagi: Teatr Miejski w Gliwicach

PDF Print