języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc Żałobny WAI

Centrum Handlowe Europa Centralna w Gliwicach

Ulica Pszczyńska 315 44-400 Gliwice

Dojazd

Spotkanie z bohaterką videobloga "Hejka, tu Lenka" w gliwickim CH Europa Centralna

13 października Europę Centralną w Gliwicach odwiedzi wyjątkowy gość - bohaterka videobloga dla dzieci „Hejka, tu Lenka!”. To pełna energii dziewczynka, która na swoim profilu na YouTube mówi o wszystkim, co ważne dla każdego siedmiolatka: pierwszych dniach w szkole, najnowszych zabawkach czy pomysłach na spędzenie wolnego czasu.

W Europie Centralnej zorganizowane zostaną także bezpłatne warsztaty taneczne, które poprowadzi profesjonalny instruktor tańca. Za sprawą malowania twarzy dzieci przemienią się w swoich ulubionych, bajkowych bohaterów. Nie zabraknie pysznego poczęstunku - waty cukrowej i popcornu - a także konkursów z nagrodami.

Na tym nie koniec atrakcji. Każdy Klient Europy Centralnej będzie mógł otrzymać wyjątkowy prezent od popularnej videoblogerki - oficjalny sznurowany worek z autografem Lenki! Aby go zdobyć, wystarczy między 10 a 13 października zrobić zakupy w centrum handlowym za minimum 100 zł, zachować paragon i zgłosić się z nim do stoiska znajdującego się w galerii.

 

Tagi: europa centralna

PDF Print