języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

Plac Wolności 1 41-300 Dąbrowa Górnicza

Adres e-mail

olaf.otwinowski@palac.art.pl

Nr telefonu

32 733 88 28

Dojazd

Koncert So Flow - cykl PIWNICA na scenie Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia

Koncert dla wszystkich fanów muzyki alternatywnej (i nie tylko). A jak alternatywa to cykl PIWNICA! 22 lutego o 19:00 na scenie Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia zobaczymy i usłyszymy zespół So flow! 

So Flow to sample z płyt winylowych i szeroki sześcioosobowy skład. Syntezatory, gitary, żywa perkusja  i MPC. A wszystko spaja magnetyzujący głos wokalistki Karoliny Teernstra.  W ciągu dwóch ostatnich lat zespół zagrał między innymi koncert w studio Agnieszki Osieckiej  w Radiowej Trójce oraz był gościem Hirka Wrony w audycji Polski Bit. Wystąpił podczas V edycji OFF Sceny w ramach 11. edycji Netia Off Camera wraz z brytyjskim Lazy Habits, dwukrotnie pojawił się na Slot Art Festival, a także Artloop w Sopocie, Mysłowickiem AlterFest, czy Jazz Night. Na koncie So Flow jest również EP "Live Sessions" z którego pochodzi utwór "The River". Podczas koncertu usłyszymy utwory z Parallels debiutanckiego albumu So Flow. Płyta ukazała  się 4 listopada 2017 roku.

PIWNICA to cykl koncertów młodej muzyki zapoczatkowany w Pałacu Kultury Zagłębia w 2017 roku. Raz w miesiącu (czasami dwa razy) Piwnica Teatralna PKZ gości obiecujące młode, polskie zespoły wykonujące różnorodną muzykę alternatywną. W ciekawej przestrzeni Piwnicy rozbrzmiewa muzyka elektroniczna, indie-pop, jazz i wiele innych. Można usłyszeć znane zespoły występujące na festiwalach muzyki alternatywnej, startujące w konkursach muzycznych, będące na początku swojej muzycznej kariery i prezentujące wysoki poziom artystyczny, połączony ze świeżą energią.

Bilety w cenie: 15 złotych.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print