języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Arena Gliwice

Ulica Akademicka 50 41-100 Gliwice

Dojazd

Planszówki w Arenie Gliwice

W dniach 30 - 31 marca odbędzie się festiwal gier planszowych Planszówki w Arena Gliwice. Celem wydarzenia jest popularyzacja gier planszowych jako formy rozrywki oraz sposobu na ciekawe spędzanie czasu w gronie rodziny i znajomych.

Organizatorem imprezy jest Ludiversum - katowicka kawiarnia z grami planszowymi, mieszcząca się przy ulicy Kamiennej 7.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców całej Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej, bez względu na ich wiek, czy doświadczenie w grach. Organizatorzy chcą trafić do jak największej liczby odbiorców, dlatego Planszówki w Arenie Gliwice będą wydarzeniem zarówno dla miłośników gier, jak i do początkujących graczy, którzy dopiero odkrywają radość płynącą z planszówek.

Impreza odbędzie się w sobotę 30 marca w godzinach 10.00-20.00, a w niedzielę 31 marca w godzinach 10.00-18.00.

Odwiedzający będą mogli skorzystać z wypożyczalni gier (liczącej ok. 500 tytułów), obsługiwanej przez animatorów pomagających poznać zasady. Ponadto odbędą się również pokazy nowości i prototypów gier, a także turnieje z nagrodami. Pasjonaci gier będą mogli zajrzeć również na stoiska przygotowane przez czołowe polskie wydawnictwa gier planszowych.

Za jednodniowy bilet wstępu trzeba będzie zapłacić 15 złotych, zaś bilety dwudniowe kosztować będą 20 zł. Rodzinne: 1-dniowy: 30 zł / 2-dniowy: 40 zł (Na jednym bilecie rodzinnym mogą wejść max. 2 osoby dorosłe + dowolna liczba dzieci poniżej 13. roku życia).
Bilety do nabycia przez cały czas trwania wydarzenia, a także w przedsprzedaży online za pośrednictwem Going: http://going.pl/planszowki-w-arenie oraz Empik Bilety: http://www.empikbilety.pl/event/Planszowki-w-Arenie-Gliwice  

Portal Pełnia Kultury jest patronem medialnym wydarzenia.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print