języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu `Stadion Śląski` w Chorzowie

Ulica Katowicka 10 41-500 Chorzów

Dojazd

Majówkowy koncert "Roztańczony Śląski" na Stadionie Śląskim

2 maja Stadion Śląski zamieni się w najbardziej roztańczone miejsce w Polsce. Na scenie pojawi się 20 wykonawców hitów dance, disco polo oraz pop.

Na scenie Stadionu Śląskiego usłyszymy zagranicznych wykonawców, którzy od dekad cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Wśród nich m.in. zespół Alphaville i gwiazdy włoskiej muzyki pop Ricchi e Poveri. Pojawią się także: Fun Factory, portugalski DJ Drenchill oraz Kate Ryan, Danzel i Shaun Baker.

Oczywiście będą również polskie gwiazdy, których przeboje od lat rozkręcają wszystkie imprezy w kraju, od wesel po juwenalia. Wystąpią m.in.: Radek Liszewski z zespołem Weekend, Marcin Miller i Boys oraz ambasador disco polo w Chinach, czyli Sławomir Świerzyński z zespołem Bayer Full, a także Piękni i Młodzi. Na scenie „Roztańczonego Śląskiego” zobaczymy również zespoły MIG, Masters i Łobuzy, Ślązaków Long & Junior, najmłodszych, których od razu pokochali widzowie: Defis i Miły Pan oraz Quest, Shantel. 

Transmisja koncertu od godziny 20.00 na antenach Telewizji Polsat, Disco Polo Music i Polo TV. Koncert „Roztańczony Śląski” poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz Jerzy Mielewski.

Dzięki Województwu Śląskiemu, gospodarzowi koncertu, wstęp na koncert będzie bezpłatny. Produkcja: Telewizja Polsat, organizacja: Stadion Śląski i Music Company.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print