języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc Żałobny WAI

Mysłowicki Ośrodek Kultury

Ulica Grunwaldzka 7 41-400 Mysłowice

Najbliższe

2019-06-02 - 2019-06-02

20190602T120000/20190602T120000

Dojazd

Spektakl "Zaplątani w tańcu"w Mysłowickim Ośrodku Kultury

Po wielkim sukcesie, jakim była premiera spektaklu teatralno-muzycznego „Zaplątani w tańcu”, Mysłowicki Ośrodek Kultury z przyjemnością zaprasza na kolejny. Aktorzy teatru Podtekst i tancerze studia tańca StageART wystąpią ponownie przed mysłowicką publicznością, tym razem w MOK przy ul. Grunwaldzkiej 2 czerwca o godz. 18.00.

O czym jest spektakl? To niepowtarzalna gra doznań, kolorów i dźwięków będąca jednocześnie podróżą w świat najpopularniejszych bajek Walta Disneya. Któż z nas nie kojarzy takich bajek, jak „Mała Syrenka”, „Zaplątani”, „Herkules”, „Piękna i Bestia” czy „Kopciuszek”? To właśnie produkcje Walta Disneya stały się inspiracją do stworzenia kolejnego dzieła teatralno-muzycznego „Zaplątani w tańcu”. To kompilacja piosenek wykonywanych przez aktorów, do których aranżacje taneczne przygotowuje Weronika Zacher.

Wrażeń, jakie towarzyszą widzom spektaklu, nie da się opisać słowami. Obok uznania dla wykonawców, pojawia się sentymentalny powrót do wspomnień z dzieciństwa, a wszystko potęguje bijąca ze sceny ogromna dawka pozytywnej energii. To spektakl tak dla dorosłych, jak i dzieci, które z radością wsłuchiwały się w swoje ulubione melodie i rozpoznawały bajki.

Bilety: 10 zł. Sprzedaż biletów już wkrótce: MOK Brzezinka, ul. Laryska 5; MOK, ul.Grunwaldzka 7; KupBilecik.pl.

Tagi: Mysłowice wydarzenia Mysłowicki Ośrodek Kultury

PDF Print