języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu `Stadion Śląski` w Chorzowie

Ulica Katowicka 10 41-500 Chorzów

Dojazd

Nocne zwiedzanie Stadionu Śląskiego

Jak wygląda nocą Stadion Śląski? Okazja do podziwiania oświetlonej areny głównej nadarzy się już w najbliższą sobotę, 18 maja, podczas nocnego zwiedzania obiektu. Wśród atrakcji m.in. możliwość zobaczenia się na telebimie, test wiedzy z nagrodami oraz wystawa „Śląski w obiektywie”.

Nocne zwiedzanie odbędzie się w godzinach 18.30 – 1.00 (ostatnie wejście o godz. 00.30). Wejście będzie się odbywać bramą nr 1. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

To wyjątkowa okazja, by zobaczyć arenę główną w nocnej scenerii. Ponadto na uczestników wydarzenia czeka wiele ciekawych atrakcji. Będzie można wykazać się wiedzą o Stadionie Śląskim, rozwiązać test i wygrać nagrodę. Dodatkową formą zabawy będzie możliwość zobaczenia się na ekranie stadionowego telebimu i zrobienia selfie. Z kolei we wnętrzu obiektu dostępna dla zwiedzających będzie wystawa wielkoformatowych obrazów "Śląski w obiektywie”, ukazująca najważniejsze imprezy, które odbyły się w ostatnim czasie na chorzowskim obiekcie. Podczas nocnego zwiedzania będzie można także nabyć pamiątkowe gadżety oraz wyjątkową monografię „Stadion Śląski. Kocioł Czarownic - 1956-2018”.

Organizatorem wydarzenia jest spółka Stadion Śląski. Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Tagi: impreza na Stadionie Śląskim Stadion Śląski

PDF Print