języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach

Ulica T. Kościuszki 17 44-100 Gliwice

Dojazd

Wakacje z Małym Księciem w gliwickiej Bibliotece

A gdyby tak w wakacyjną podróż wyruszyć… w kosmos? Właśnie do takiej przygody podczas najbliższych dwóch miesięcy zaprasza wszystkie dzieci Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach. Przewodnikiem w tej niezwykłe wyprawie będzie Mały Książę – znany małym i dużym bohater książki Antoine’a de Saint-Exupery’ego. Na dzieci czeka moc atrakcji – będą warsztaty, spektakle i konkursy. Wszystko pod hasłem: „Baobaby, róże, lisy, Mały Książę i urwisy”.

Zachęcamy również do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Gliwicach i Młodzieżowy Dom Kultury. Uruchom wyobraźnię i pokaż, jak według ciebie wygląda świat Małego Księcia! Stwórz pracę plastyczną nawiązującą do treści książki „Mały Książę”. Autorskie ilustracje są znane i rozpoznawalne – my zachęcamy jednak do własnych interpretacji tego ponadczasowego tekstu. Konkurs trwa od 3 czerwca do 15 września. Regulamin dostępny jest na stronie www.biblioteka.gliwice.pl

Poniżej znajduje się plan wakacyjnych zajęć dla dzieci. Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc do konkretnej filii MBP. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, czasami jednak, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o odebranie zaproszenia lub zarezerwowanie miejsca.

PLAN WAKACJI (PDF)

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print